Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

WC 2009 YARDIM REHBERİ!

5 posters
YazarMesaj
qarisma7

qarisma7

WC 2009 YARDIM REHBERİ! Empty
MesajKonu: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 3:05 pm

WC 2009 YARDIM REHBERİ! WC09-VideoGameEN

Wc 2009 oyunu oyunu konaminin ds için çıkardığı yugioh oyun serisidir.Bu oyun grafikleri pek iyi olmasa da canvar effectleri çalışıyor olması,story modesi olması ve oyundaki kart sayısı nedeniyle pcde oynanabilen en güzel oyun.Oyunda synchro,mısır tanrıları vs. kartlar var.Oyun ds oyunu olduğu için emulatore ihtiyacınız olacak lafı fazla uzatmadan linklere geçiyorum emulatorü kendim upload ettm 2 saat kodlarla uğraştırmamak için sizi:
http://hotfile.com/dl/141240846/eb7dc0f/Nogba_2.6amyZoom.rar.html
ayrıca oyunu my zoomla açarak f2ye basrsanız çalışmasını istediğiniz kodu seçin ok deyin options>save options diyin çalışır ama yasaklı listesi gibi bazı hilelerin çalışması için sürekli seçmeniz gerekir ama kart açma için böyle bir şey yok.
wc 2009 oyun linki:
part1: http://www.mediafire.com/?s4yyybdmotn
part2: http://www.mediafire.com/?ch93xn1d9ge
NOT:Oyunu açmak için myzooma tıklayın oyunun n.d.s uzantılı dosyasını seçin oyun.
-------------------------------------------------TAM ÇÖZÜM---------------------------------------------
Jack noob'u red dragon archfiend'i çağırıyor ve motor düellosunu kazanıyor. Sunucu MC bu olayı bize anlatıyor. Jack noob'u da sonra böbürleniyor tabi ki ¬_¬

Rally geliyor ve bizi uyandırıyor. Hiç bilmediğimiz bir yerde uyanıyoruz ve hafızamızı kaybetmiş bulunmaktayız. Elimizdeki düello diskinden düellocu olduğumuzu biliyoruz bir tek Konuşma bitince Rally destesini almak için gidiyor. Sokaktan aşağı inince Rally geliyor ve düello teklif ediyor, onunla düello yapın (kazanmamız gerekip gerekmediğini bilmiyorum ama ben her seferinde kazanmıştım ) Ardından adınızı hatırlıyorsunuz. Rally bir yere gidiyor ardından size oyunu anlatan bir yazı geliyor, yes/no fark etmez istediğinizi yapın o yazıda. sonra aşağıya inin. mavi kafalı bir adam (nervin) metronun kapısında bekliyor olacak. onun yanına gidin, düello teklif edecek. düelloyu yapın (kazanmayınca ne olduğunu bilmiyorum ama ben hep kazanmıştım xD) düello bitince rally gelecek, ve sizin arkadaşınız olduğunu söyleyecek. sonra metroya girin, rally sizi arkadaşlarıyla tanıştıracak. onların sizi dost olarak görmeleri için düello yapıp kazanmalısınız. önce şişman adamla (Tank) düello yapın. yenince diğer adamı (Blitz) yenin.

artık dost olarak görülüyorsunuz.. Rally sizi çadıra götürüyor. çadıra girin, pc'ye dokunmamanızı söylüyor, gıcıklığına dokunun pc'ye ( >Very Happy ), sonra rally size kızacak ve ardından Yusei gelecek, ne var ne yok, dedikten sonra gidecek, siz de cebinizden bir "speed spell" çıkaracaksınız. bu sizin eskiden bir motor düellocusu olduğunuzu belirtecek. konuşma bitince metrodan çıkın. yanda Blitz sizi bekliyor olacak. size düello motoru alma girişimlerinde bulunacak bir kişi bulduğunu söyleyecek. onu takip edin. yanında durduğu adamla konuşun. size 1000 dp'ye bir motor satacak.

metroya geri dönün. o ihtişamlı motorunuza bakın. blitz o ihtişamlı motorunuzu çalıştıracak bazı parçaların verilmediğini söyleyecek. motoru aldığınız adamın yanına gidin. Blitz orada parçaları geri almaya çalışırken kaçırılmış olacak. hemen oraya gidin ve kapıyı açmaya çalışın. kapının kilitli olduğunu göreceksiniz.
Tank'a bu olayları anlatın, ardından tekrar Blitz'in kaçırıldığı yere gidin, kapının önünde bir adam duruyor olacak, onunla düello yapın ve onu yenin size kapıyı açacak. içeride 2 adam daha var, onları da düelloda yenin, Blitz'in olduğu odaya giden yolu gösterecekler. yolda labirent gibi bir yere gireceksiniz ama orası basit anlatmıyorum o yüzden xD
Blitz'i baygın olarak görüyorsunuz, onu uyandırın ve metroya geri dönün (yine labirentten geçeceksiniz), dostlarınız size bunun için teşekkür edecek (blitz, rally, tank ve nervin).

ardından yusei gelecek ve size motorunuzun eksik olan parçasını verecek ama sabırlı olun hala 1 eksik parça daha var. blitz bu parçayı motora takmanızda yardım edecek. sonra çadıra gidin, yusei şehirden kaçma çabaları içinde olduğunu söyleyecek, sonra da kaçacak..

metroya geri dönün. Rally size motorunuzun son eksik parçasını verecek. artık motorunuzu, motorun kullanıma açık olduğu yerlerde kullanabilirsiniz. tabi ki test sürüşüne çıkacaksınız.. metrodan çıkın, sağa gidin, oradan uçurumun arasına bir köprü yaptıklarını göreceksiniz. o köprüden geçin ve 2. bölüme gidin. aşağıya doğru gitmeye devam edin, yolun sonuna gelince solda bir köprü göreceksiniz. o köprüye gidin ve test sürüşüne başlayın.test sürüşü bitince metroya geri dönün.

polisler gelecek ve rally'i motor parçası çaldığından dolayı yakalayacaklarını duyuracak, motorunuzla polislerin dikkatlerini dağıtın, ve bir polisle yarışınız var. polisin sizi geçmesine izin vermeyin yoksa en son kaydettiğiniz yerden başlarsınız. yarışı bitirince metroya geri dönün. Nervinle konuşun. Blitz ve Tank'ın başlarını derde soktuklarını öğreneceksiniz.

2. bölüme gidin. direk sola sapın, parmaklı kapılardan içeri girin. sağdaki koridorda kutuları ittirerek kendinize yol açın. sonra mavi tuşun üstünde durun. 7 sn'de yolun sonundaki merdivenden yukarı çıkıp kapıyı açın, eğer yapamazsanız tekrar deneyin.. (bilmeyenler için not: TAB tuşuyla koşuluyor) ileride yolu tıkayan bir adam var, o adamı yenin, Blitz'i serbest bırakacaklar. sonra yolda ilerlemeye devam edin, bir labirent var. onu geçersiniz zaten.
yolda ilerlemeye devam edin ve yine yolu tıkayan bir adam olacak, onu da yenin. arkasında Tank duracak, onunla konuşun. sonra metroya geri dönün. yolda bir adam buraya girmenin yasak olduğunu söyleyecek ve cezadan kurtulmak için düello yapacaksınız. kaybederseniz en son kaydettiğiniz yerden başlıyorsunuz. kazanınca sizi bir gemiye götürüyor, umursamadan metroya geri dönün ve içerideki çadıra girin. Tank size 3. bölüme gidip yeteneklerinizi geliştirmenizi isteyecek ve 3. bölüme gidecek olan yol için de pc'de test sürüşü yapacaksınız. süre bitmeden test sürüşünü bitirin.

test sürüşünü bitirince rally ve blitz'le veda düelloları yapın. ilk önce rally ile yapın (sanırım kazanmanız gerekiyor, ben hiç kaybetmediğimden bilemeyeceğim xD)

veda düelloları bitince Tank geliyor ve 3. bölüme geçmek için hazır mısınız diye soruyor, yes yapın ve 3. bölüme doğru yola koyulun, aynı polisle yarışınız olacak aynı kurallar vs vs.. ve 3. bölümdesiniz !! polisler aşırı hız yaptınığınız gerekçesiyle motorunuzu, destenizi ve düello diskinize el koyup sizi hapse atıyor (bkz. yuh) hapishanede biraz dolaşın, bir adam çığlık atacak. hemen onun yanına gidin. çığlık adamdan destesini ödünç alın ve kaslı adamla düello edin. kazanıp kaybetmemeniz önemli değil burada (evet burada kaybettiğim oldu xD)

düello bitince tesadüf eseri yusei bizimle aynı hapse gelecek. onunla konuşun. ardından hapishanenin patronu bizi çağıracak. onunla düello edersek ve kazanırsak hapishaneden çıkacağız, aksi halde en son kaydettiğiniz yerden başlıyorsunuz. desteniz olmadığı için hapishanedeki herkes polis olmayan kişiden kart ödünç alın. toplam 6 kişi size kart verecek. ardından patronla düello yapın ve düelloyu kazanın. düello bitince patron bunu kabullenmeyecek ama beyaz saçlı zengin görünümlü adam bizim serbest bırakılmamızı isteyecek. bu olaylardan sonra hücrelerin olduğu yere gidin.
oyun otomatik olarak herkese ödünç aldığınız kartları geri verecek. sonrasında uzun bir konuşma var ve ardından hapishaneden kurtulmuş oluyorsunuz. hapishanenin yakınlarında bir bar olacak. barın sahibi size birkaç düello puzzle'ı verecek, onlardan 3 tanesini yapmanızı isteyecek.

Puzzle'ların Çözümleri

puzzle 1
-pot of generosity i oyna
-ally of justice - blind sucker ve ally of justice - unknown crusher i destene yolla
-big bang shot u oyna ve naturia beast ın efektini ona zincirle ve yok et
-nuvia the wicked i açık saldırı konumunda koy ve kendisini yok edecek.
-dark hunter ın efektini oyna ve rakibin tüm marshmallon ları yok edilecek
-saldır ve kazandın

puzzle 2
-kapalı olan solemn i aktifleştir
-terraforming i oyna ve alan büyü oyna
-upstart goblin i oyna
-gather your mind i oyna ve 3000 hasarı al (ciddiyim böyle olacak)
-endymion, the master magician ı saldırıda özel çağır
-eline upstart goblin i al ve onu oyna
-smashing ground la rakibin canavarını yok et
-endymion, the master magician ın efeğini kullan, elinden sihir kartını at ve gravity bind i yok et
-saldır ve kazandın

puzzle 3
-raigeki break oynayın ve elinizden speed warrior u, atarak burden of the mighty yi yok edin
-junk synchron u sahaya atak modunda çağırın ve özelliğiyle speed warrior u getirin
-mezarlıktan quillbolt hedgehog u çağırın
-turbo booster i elinizden özel çağırın
-canavarları senkronlayarak colossal fighter i çağırın
-skill drain ve final attack orders i aktifleştirin
-colossal fighter la rakibe saldırın ve iki canavar da yok edilecek
-colossal fighter in efeğiyle kendisini çağırın ve yine çağırıp yine saldırın...
-en sonunda rakibin sahasında canavar kalmayacak ve sizin sahanızda colossal fighter kalacak
-saldırmadan önce mst le skill drain i yok edin
-saldırın ve kazandınız

puzzle 4
-destructotron un efeğiyle rakibin mirror force unu yok et
-telekinetik power well i oyna ve iki canavarı da saldırıda çağır
-psychic snail i saldırıda oyna ve onun efeğini destructotron üzerinde kullan
-mind master ın efeğiyle krebons ve psychic snail i feda ederek destendeki diğer psychicleri çağır
-power injector un efeğini kullan
-psychic sword u destructotron üzerinde oyna
- bp aşamasında ilk önce mind master la spirit reaper e saldır ve psychic commander in efeğini kullanarak onu yok et
-diğerleriyle saldır ve kazandın

puzzle 5
-assault mercanary nin efeğiyle assault mode active yi destene yolla ve bottomless i yok et
-dark core yi oyna ve dandylion u elinden atarak rakibin bir canavarını oyun dışına çıkar (sonra göstergeler geliyor)
-stardust u çağırmak için(atak modunda çağırın) copy plant dışındaki tüm canavarları senkronla
-arcana apprentice nin efeğiyle assault mode active yi eline al
-assault beast ın efeğiyle eline 2. assault mode active yi al
-copy plant la rakibin bir canavarını seç
-mezarından quillbolt hedgehog u çağır
-red dragon archfiend i çağırın
-night wing sorceress i atak modunda çağırın
-iki assault mode active yi de kapatın (şuan kullanmayın)
şimdi burası biraz karmaşık. bu yüzden çok fazla ayrıntıya gireceğim
-bp ye geçin
-red dragon archfiend le rakibin bir canavarına saldırın, efeğiyle diğerlerini de yok eder
-stardust dragon ve night wing sorceress le doğrudan saldırın
-saldıracak canavarınız kalmayınca assault mode active lerden birini oynayın ve stardust u feda edin
-stardust dragon/assault mode la doğrudan saldırın
-saldırı bitince diğer assault mode activeyi açın ve red dragon archfiend i feda edin
-red dragon archfiend/assault mode la doğrudan saldırın ve efeği çalışacak, onu stardust la durdurun ve red dragon archfiend/assault mode un efeğiyle mezarınızdan eski red dragon archfiend i saldırıda çağırın
-saldırın ve kazandınız

bu puzzle'lardan üçünü bitirince bardan çıkın. bir adam (Blister) sizi motoruyla evine götürecek. sonra motorunuzu, destenizi ve düello diskinizi geri almak için plan yapacaksınız. Blister plan yaparken siz de bir uğraş bulmalısınız. benim tek bulduğum uğraş "structure deck duel"ler. bunu yapmak için blisterin sizi götürdüğü binadan çıkın ve direk sağa sapın. yolun sonunda bir parkta çocuk olacak. structure deck duel'i anlatacak ardından kullanacağınız desteyi seçin. siz kazanana kadar blisterin yaptığı plan bitmiyor. düello bitince çocuk yeniden düello yapalım mı diye soracak "no thanks" dedikten sonra blisterin yanına dönün. size planı anlatacak ve sonra bir soru soracak, o soruya "no" cevabını verin, "yes" derseniz planı tekrardan anlatıyor. planı duydktan sonra binadan çıkın. binanın sağında ileri giden bir yol olacak. oraya gidin.

polislere görünmeden geçme yeri:

kapıdan girdiğinde önüne 3 koridor çıkıyor: ileri giden, sağa giden, sola giden koridorlar.
ilk olarak ilerideki koridora gideceksin, o koridordan gidince sağ ve sol koridorlar ve önünde de bir asansör olacak, sol koridordan git.

2 tane polis var, birisi daire çiziyor, diğeri sola doğru gidiyor, sola doğru giden polisin gidip gelmesini bekle. o polis gelince ve tekrar gidince, daire çizen polise görünmeden (birazcık bekleyeceksin tabi) ilerle, koridorun sonundaki polisin solundan gitmeye ve onu geçmemeye özen göster, yoksa geri dönerken seni görüyor. eğer bu koridoru yakalanmadan geçtiysen kapıdan girip içerdeki kutu gibi şeyden bir kart alıyorsun. sonra binada başladığın yere geri dön (burada dönerken polislere yakalandıysan bir şey olmaz).

yine 3 koridor görüyorsun işte: ileri, sağ, sol.
bu sefer sağa gideceksin. yine 2 polis var, daire çizen ve sağa giden. direk sağa git, tabi sağa giden polisi geçmeden ve o polisin solundan git. koridorun sonunda kapıdan girince bir pc olacak, o pc'ye tıkla. sana 2,5 dk verecek. o odadan çık ve geri dön (bu sefer polislere görünmeden geri dönmelisin yoksa süre sıfırlanır, sürenin nedenini ise motorunun olduğu kapıyı açan kart, desten ve düello diskin bulunduğu kapının açık kalma süresi)

odadan çıkınca sağdaki çiçeklerin arkasına saklan. polis gelip geçecek, o polisi geçmeden onun solundan gitmeye özen göster. daire çizen polise de yakalanmamaya çalış. sonra o koridordan çıkınca başlangıçta olmuş olacaksın: sağ, sol, ileri koridorları. ileriye git. yine karşında asansör, sağ, sol koridorlar. sağdaki koridora git.

toplamda 3 polis var, birisi koşuyor. koşan polisin gidip gelmesini bekle, geldikten sonra tekrar giderken onun solundan git ve onu geçmemeye özen göster. zaten bu şekilde ilerlersen daire çizenler de senin farkına varmıyor olacaklar. neyse, koridorun sonuna gelince kapıdan gir, içerde motorunun olduğu kapıyı açan kart, düello diskin ve desten var. sonra geri dön en başa, polisler görürse bir şey olmuyor artık merak etme.

not: şuana kadarki anlattığım yerlerde koşarak değil, yürüyerek git.

3 koridor var saymıyorum artık.. ileriye git, karşındaki asansöre bin. asansörden çıkınca direk sola koşarak git ve bir süre sonra koşmadan ilerle ve 2 polisin arasından sıyrıl. koridorun sonuna gelince içerde save'leme yeri var save'le ve odanın karşı ucundaki motorunu al. geri dönerken 1. bölümdeki gıcık polisle yarışın olacak.

not: eğer bunu okuyarak yapamadıysanız
http://rapidshare.com/files/338717098/security.avi.html
adresinden film olarak görebilirsiniz. haberiniz olsun, kalite berbat xD
isme aldırmayın 2-3 ay önceden beri duruyor

polisle olan yarışta kaybetmeyin yoksa en son kaydettiğiniz yere geliyorsunuz. yarış bitince luna ve leo ikizleri sizi buluyor. leo ile düello edin. kazanıp kaybetmemeniz önemli değil (evet burada da kaybettiğim oldu xD) sonra ikizler sizi bir diskoya götürecek. merdivenlerden aşağıya inin. Akiza adlı kızıl kısa saçlı, akıl hastası bir kadın (black rose dragon kullanıcısı da diyebiliriz) size düello teklif ediyor. ne cevabı verirseniz verin düello ediyorsunuz. yine kazanıp kazanmamanız önemli değil (evet...)

sonra ikizler sizi bara götürüyor. blisterin olduğu binanın yakınlarında dolaşın. blisteri bulacaksınız, sonra ikizler gelecek ve size tag dueli (2 vs 2) öğretecekler. sonra gelen soruya "no" cevabını verin yoksa tekrar anlatıyorlar tag duel'i.. ardından siz/blister vs leo/luna tag duelini yapacaksınız. kazanıp kaybetmemeniz önemli değil yine (...)

düello bitince sola gidin. önceden açamadığımız bir otoyol kapısı gibi bir kapıdan geçin. direk sola sapın. ondan sonra yol sizi nereye götürüyorsa oraya gidin. MC ile karşılaşacaksınız. tag turnuvasının başladığını ve bu yüzden sizin bir eş bulmanız gerektiğini söyleyecek. bazı yerlerde insanların ikişerli ağaç gibi durduğunu göreceksiniz, o kişilerden biriyle düello yapın ve kazanın. kazanınca "form a tag team" diyerek o kişiyi takım arkadaşınız olarak alabilirsiniz. sonra MC'nin yanına geri dönün ve onunla konuşun. her konuşmanızda bir turnuva düellosu verecek. 3 tane düellonuz olacak, onları kazanın.

jack noob'u ve beyaz saçlı zengin adam sizinle konuşacak. hapishanenin kapısında diken saçlı adam bizi bekliyor olacak. oraya gidin. size bir kart verecek. bunun ne anlama geldiğini öğrenmek için blister'in yanına gidin. ardından otoyol kapısından geçin ve oradan sağa sapın. yolun sonunda bir adam bekleyecek. onunla konuşun. motor düelloları için nasıl motor sürdüğünüzü görmek isteyecek. süre bitmeden turu bitirin. sonra MC'nin yanına gidin. yolda bir adam sizin yolunuzu kesecek ve motor düellosunu öğretecek.

motor düellosunu normal düellolardan ayıran kurallar: her standby phase'ta herkes 1 speed counter alıyor. bu speed counterlarla motor düellosuna özel sihir kartlarını oynuyorsunuz (speed spell). birisi hasar alınca o hasardaki her 1000 hasar için 1 speed counter'i düşüyor. adam anlatmayı bitirince "no"ya basın. yoksa tekrar anlatıyor. o adamla düello yapın, kazanma durumunu bilmiyorum ama siz yine de kazanın. sonra MC'nin yanına gidin.

MC ile her konuşmanızda size bir motor turnuvası düellosu verecek. toplamda 3 tane verecek, hepsini kazanın.

beyaz saçlı zengin çocuk sizi şehrin en büyük turnuvasına hak kazandığınızı söyleyecek. sonra kendinizi blitz ve dikenli saçlı çocuğun yanında bulacaksınız. MC'nin olduğu yere gidin, herzamanki durduğu kapının içine girin, koridorun ilerisinde MC bekliyor olacak, onun verdiği turnuva düellolarını kazanın. finalde yusei ile karşılaşacaksınız ve yarı finalde de akıl hastası akiza ile.. yuseiyi yendikten sonra bayılıyorsunuz ve kendinizi tapınak gibi bir yerde buluyorsunuz. (anlatıcı önerisi: orada kaydetmeyi unutmayın)

beyaz saçlı zengin çocuk sizin güçlerinizi "crimson dragon" yani kolunda işaret çıkanların kralı üzerinde kullanmak için güçlerinizi açığa çıkartmaya çalışacak. bu yüzden 4 tane düello verecek. sırasıyla zombie-ice boundary-ls-dad desteleriyle karşılaşacaksınız, ama her düelloda önceki düellonuzdan kalan can puanıyla başlayacaksınız. mesela 1. düelloda 5000 lp kaldı, 2. düelloda 5000'le başlıyorsunuz, 2.de 3000 kaldı 3.de 3000 ile başlıyorsunuz ama rakibiniz hep 8000'le başlıyor ¬_¬

bu 4 düellonun herhangi birisini kaybederseniz en son kaydettiğiniz yerden başlıyorsunuz. 4 düellonun hepsini kazanınca kendinizi turnuva alanında buluyorsunuz. dik saçlı çocuk gelip turnuva maçına gecikeceğinizi söylüyor. MC'nin yanına gidin. şehrin "king" unvanını kazanmak için jack noob'u ile düello edeceksiniz. kazanmalısınız yoksa "game over" eğer kazanırsanız oyunu bitirdiniz demektir.
NOT:Tam çözüm yugiohtürk/emo12'ye aittir.WC 2009 YARDIM REHBERİ! YuGiOh_StarDust_Accelerator_World_Championship_2009-s15

En son qarisma7 tarafından Salı Ocak 17, 2012 11:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Sasuke

Sasuke

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 4:49 pm

Saol güzel paylaşım olmuş. Smile
https://www.facebook.com/bakugantrizle
Burock1

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 5:27 pm

Kardeş Linkler silinmiş, yoksa bende mi bir problem var. Emülatörü indirdim ancak oyun Linklerini açamadım.
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 5:33 pm

Burock1 demiş ki:
Kardeş Linkler silinmiş, yoksa bende mi bir problem var. Emülatörü indirdim ancak oyun Linklerini açamadım.
teşekkürler linkleri yeniledim Smile
Burock1

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 7:13 pm

Heh Tmm Smile. İndirmeye başladım. Güzeldir umarım.
Burock1

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 7:48 pm

Ben oyunu indirdim. Oyunu my zoom dan açtım ama:

Unable to read data.Please turn off power and reinsert the Game Card''

Hatası alıyorum. Nasıl düzelecek?
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 7:53 pm

Burock1 demiş ki:
Ben oyunu indirdim. Oyunu my zoom dan açtım ama:

Unable to read data.Please turn off power and reinsert the Game Card''

Hatası alıyorum. Nasıl düzelecek?
ben öyle bir hata almadım ama o zaman önce sadece no$gba dan aç oyunu seç senn dediğin hata gelecektir,daha sonra options(kısaca f11)emulation setup>sol sutün alttan 2.si FRAM32KBytes olarak değiştir,sonra file>reset de,hata düzelecek sonra options>save options de bu kadar artık hiç hata almazsın
Burock1

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 8:26 pm

Saol Kardeş, Oldu Smile.
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 11, 2012 2:22 pm

Burock1 demiş ki:
Saol Kardeş, Oldu Smile.
ben söylersem olur Smile
Mandrake™

Mandrake™

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:11 pm

Harika. Eline sağlık
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 11:46 pm

sizlere bir kaç tavsiye emulation setup>sol sutun en alt solar sensor level>bright sunlight
ayarını yaparsanız görüntü kalitesi çok artacaktır Wink
Burock1

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 11:15 am

Bitirdimmmmmm.... bounce Very Happy
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:10 pm

Burock1 demiş ki:
Bitirdimmmmmm.... bounce Very Happy
oyun çok bağladı sanırım(ben 2 gün de bitirmiştim xd) wc 2011 yardım rehberini de 2012 çıkmadan paylaşmayı düşünüyorm 2010'dan bu kadar fazla haz almazsınız.
Kermbey
Admin

MesajKonu: Geri: WC 2009 YARDIM REHBERİ!   WC 2009 YARDIM REHBERİ! Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 6:05 pm

Katılıyorum ben de 2009 ve 2011'i bitirmiştim ama 2010'u biraz oynadıktan sonra bıraktım. 2012 çıkarsa şöyle bir videolu çözüm yapmaya çalışacağım.
http://kermforum.yetkin-forum.com

WC 2009 YARDIM REHBERİ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WC 2010 YARDIM REHBERİ!
» WC 2011 YARDIM RAHBERİ!!