Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Naruto serisinin sonunda ne olur?

2 posters
YazarMesaj
anime_manyagi

anime_manyagi

Naruto serisinin sonunda ne olur? Empty
MesajKonu: Naruto serisinin sonunda ne olur?   Naruto serisinin sonunda ne olur? Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 8:42 pm

Merhaba arkadaşlar... bugünlerde çok sık aklıma gelen Naruto, Sasuke, Madara ve mangada Nagato'nun bir Uzumaki üyesi olması hakkında 1-2 tane son düşündüm ve bunlardan bir tanesini hazır bulmuşken sizlere paylaşayım dedim...

İlk başta aklıma rikudoo seennin'i getirdim; Adam bütün ninjaların babsı gibi bir şey her jutsu'yu yapabiliyor ve 10 kuyrukluyu kontrol edebiliyor... Daha sonra Madara'nın Sasuke vs. 5 Kages döneminde alattığı hikayeyi düşünüp.. Madara'nın Senju Hashirame' yi öldürmesinden sonra yeni rikudoo sennin olmak için çabaladığını fark ettik ayrıca Madara, Sasuke ile Naruto' nun yeni temsilciler olması aklımı karıştırdı aslında bunları düşünmeye bundan sonra başladım çünkü eğer Madara yeni rikudoo sennin olacksa neden yeni temsilciler seçildi:?:

Zaman içerisinde mangada ve artık animede Naruto'nun rikudoo modu var ve Sasuke' nin yeni intikam temsilcisi olduğu çok açık. Sanırım nasıl düşündüğümü artık az çok anlamışsınızdır. Eğer ki Jiraya' nın kehanetinde dünyaı barışa göturecek bir çocuğu eğiteceği söyleniyorsa ve Naruto ile Sasuke, barışın ve intikamın temsilcileri ise sizce Naruto' nun Sasuke' yi intikamdan vaz geçirmesi halinde, Dünya'ya barışın geleceği kesin değil mi?

sizlerinde düşüncelerini bekliyorum ve bütün ANİME MANYAKLARINA güzel anime bölümleri izleme dileklerimi iletiyorum..

Kermbey
Admin

Naruto serisinin sonunda ne olur? Empty
MesajKonu: Geri: Naruto serisinin sonunda ne olur?   Naruto serisinin sonunda ne olur? Icon_minitimeCuma Şub. 24, 2012 9:44 pm

Öncekilke hoşgeldin.
Narutonun özellikle mangasında Kyuubi'nin Rikodou ile Naruto'yu birbirine benzetmesi ve ona "hoş geldin, babalık" gibi bir tarz ile seslenmesi Rikodou ile Narutonun bir şekilde bağdaştırılacağını hemen hemen gösteriyor. Şu an serisinin yavaş yavaş sonuna yaklaşılsa da hâlâ birkaç soru işareti mevcut ne de olsa fakat seriyi güzel yapan şeyler de bunlar Smile
http://kermforum.yetkin-forum.com

Naruto serisinin sonunda ne olur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [DF/RS] Naruto Shippuuden 251 (SD+HD+FHD MKV+AVI+60MB MKV)
» Naruto Jump Super Anime Tour 09 The Cross Roads
» Naruto Shippuuden Live Action - Hayalperestlerin Savaşı [Fan Yapımı][Tr Fansub]