Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.

4 posters
YazarMesaj
Mandrake™

Mandrake™

İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Empty
MesajKonu: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:08 pm

Evet bu konuda tartışalım.
Kermbey
Admin

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 11:10 pm

Şu an Anime olarak Nadia: Secret of the Blue Water ve haftalık olarak da Bakuman 2'yi izliyorum. Dizi olarak ise How I met your Mother ve ara vermeden önce Walking Deads izliyordum. Bu Amerikalılar da habire ara veriyor yahu, how i met your mother 2 haftada bir bölüm çıkar oldu son zamanlarda, walkings ise 5-6 bölümde bir ara veriyor :S Ha birde pazarları cnbc-e'den Doctor Who izliyorum.
http://kermforum.yetkin-forum.com
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 12:02 am

Spartacus god of the arena ve blood and sandsı full izledim ve tavsiye de ederim,supernatural anime yaşımı geçtim sanırım Smile ama fullmetal alchemist brotherhood izliyorum o da güzel yakında sparacus vengeance yakında başlayacak bunu da güncel olarak takip etmelisiniz Wink bir de selahhaddin var minikada çıkıyo Smile
Sasuke

Sasuke

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 8:16 pm

Bana anime kalmaıd bende dgimona başlaıdm mecburen biraz çocuk işi ama yinede fena değil yani Smile
https://www.facebook.com/bakugantrizle
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimePerş. Ocak 19, 2012 8:16 am

Sasuke demiş ki:
Bana anime kalmaıd bende dgimona başlaıdm mecburen biraz çocuk işi ama yinede fena değil yani Smile
selahhaddin var ya Very Happy en iyisi bounce
Sasuke

Sasuke

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimePerş. Ocak 19, 2012 5:01 pm

qarisma7 demiş ki:
Sasuke demiş ki:
selahhaddin var ya Very Happy en iyisi bounce
Selahaddin kim Smile
https://www.facebook.com/bakugantrizle
qarisma7

qarisma7

MesajKonu: Geri: İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.   İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler. Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 5:51 pm

qarisma7 demiş ki:
Sasuke demiş ki:
Bana anime kalmaıd bende dgimona başlaıdm mecburen biraz çocuk işi ama yinede fena değil yani

selahhaddin var ya en iyisi

Selahaddin kim
çizgi film yha minikada çıkyo süper bişey Very Happy

İzlediğiniz yabancı diziler ve animeler.
1 sayfadaki 1 sayfası