Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan]

2 posters
YazarMesaj
Kermbey
Admin

Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Empty
MesajKonu: Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan]   Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Icon_minitimeÇarş. Ocak 04, 2012 8:58 pm

Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Scaled.php?server=851&filename=episodeofbardock

Tür: Macera, Bilimkurgu, Aksiyon, Dövüş
Yapım Yılı: 2011
Bölüm Sayısı: 1
--------------------------
Çeviri, Encode: Kermbey

Hikâyemiz daha önce yayımlanmış olan "Dragon Ball Z: Bardock, Father of Goku" özel bölümünün devamı niteliği taşıyor. Frieza'nın Vegeta Gezegenini patlatmasından sonra Bardock bir şekilde hayatta kalmayı başarmış ve geçmişe gitmiştir. Gözlerini kendisine yabancı gelen bir mekânda açan Bardock, kendisini bekleyen tehditten habersiz bir şekilde iyileşmeye çalışmaktadır.

Blog'un ana sayfasına baktıysanız çevirisinin tamamlandığını görmüşsünüzdür. Hayırlısı ile yarın upload edeceğim. Bu arada aklınıza yeni zexal bölümünün gecikmesi olarak kafanıza bu bölüm gelebilir fakat alakası yok, bu bölümü ben direk kısa olmasından dolayı bugün çevirdim. Zexal'ı sınavlarım nedeniyle çeviremiyordum.

Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] ChiledLaughing-EOBDragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Dragon10

!!İndirmek için tıklayın!!

En son Kermbey tarafından Salı Ocak 24, 2012 3:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://kermforum.yetkin-forum.com
Burock1

MesajKonu: Geri: Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan]   Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Icon_minitimePerş. Ocak 05, 2012 2:04 pm

Hacı cumartesi günü yapabileceğim bir yardım ile zexal çevirme süresi daha kısa olabilir mi? Olursa hemen yaparız. Bekletmeyelim sevenleri Very Happy.
Kermbey
Admin

MesajKonu: Geri: Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan]   Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan] Icon_minitimePerş. Ocak 05, 2012 3:50 pm

Hacı bu işler kolay değil öyle, sen bir başla bakalım beğenecen mi o seni beğenecek mi Very Happy

Bu arada indirme linki bloga eklenmiştir.
http://kermforum.yetkin-forum.com

Dragon Ball Z: Episode Of Bardock [2011][Anime][Kermfan]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dragon Ball İnceleme
» Dragon Ball İlk Seri Filmleri Türkçe Altyazılı (Fansub)
» Naruto Jump Super Anime Tour 09 The Cross Roads
» WC 2011 YARDIM RAHBERİ!!